Технические параметры
| Brand | STMicroelectronics |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| High Level Output Current | 47 mA |
| Ib - Input Bias Current | 100 nA |
| Ios - Input Offset Current | 100 nA |
| Low Level Output Current | 30 mA |
| Manufacturer | STMicroelectronics |
| Maximum Operating Temperature | +125 C |
| Minimum Operating Temperature | -40 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Operating Supply Current | 33 uA |
| Operating Supply Voltage | 1.6 V to 5 V |
| Output Current Per Channel | 22 mA |
| Output Type | Open Drain |
| Package / Case | SOT-23-5 |
| Packaging | Cut Tape or Reel |
| Product | Analog Comparators |
| Product Category | Analog Comparators |
| Product Type | Analog Comparators |
| Propagation Delay Time | 210 ns |
| Reference Voltage | No |
| Response Time | 210 ns |
| Series | TS331 |
| Shutdown | No Shutdown |
| Subcategory | Amplifier ICs |
| Supply Voltage - Max | 5 V |
| Supply Voltage - Min | 1.6 V |
| Vcm - Common Mode Voltage | -0.3 V to 0.3 V |
| Vos - Input Offset Voltage | 6 mV |
| Вес, г | 0.05 |
DATASHEET НИЖЕ
Где купить Микросхема TS331ILT SOT23-5?
Мы предлагаем купить Микросхема TS331ILT SOT23-5 в нашем магазине ELECTRONICA.IN.UA. Мы гарантируем качественный сервис и быструю отправку по всей Украине. Доставка в Киев, Харьков, Одесса, Львов. Самовывоз в г. Днепр, ул. Курчатова, 4.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | STMicroelectronics |
| Страна производитель | Китай |
| Тип микросхемы | Компаратор |
| Минимальное рабочее напряжение | 1.6 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | SOT23 |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 35,60 ₴




