
Світлодіод потужний 50W 30-36V ультрафіолетовий для прожектора, матричний, COB
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 06962
529,60 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 412-48-94
- +380 (95) 571-13-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
50W UVLED ультрафіолетовий світлодіод потужністю 50Вт.
Довжина хвилі - 395...400 нм.
Такий світлодіод підходить для виготовлення друкованих плат за допомогою фоторезиста (час засвічення - 30-60 секунд), може використовуватися для експонування різних чутливих до ультрафіолетового випромінювання матеріалів. Також можливе застосування в детекторах валют та інших пристроях для виявлення УФ-маркування.
Де купити Світлодіод потужний 50W 30-36V ультрафіолетовий для прожектора, матричний, COB?
Ми пропонуємо купити Світлодіод потужний 50W 30-36V ультрафіолетовий для прожектора, матричний, COB у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Напруга | 36 В |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Колір світіння | Ультрафіолетовий |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Габарити | |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529,60 ₴



