Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 5700-6300К GBZ-12W 200-220lm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 08469
8,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 571-13-53
Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 5700-6300К GBZ-12W 200-220lm
Цей світлодіод ідеально підходить для тих, хто шукає яскраве та енергоефективне освітлення. Світлодіод має високу яскравість 200-220lm та широкий діапазон колірної температури від 5700K до 6300K, що робить його ідеальним для використання в офісах, магазинах, складах та інших комерційних приміщеннях.
Він виготовлений із високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність та стабільність роботи світлодіода. Він також легко встановлюється та може бути використаний у різних проектах DIY.
Технічні характеристики
- Висока яскравість: 200-220lm
- Кольорова температура: 5700-6300К
- Потужність: 3W
- Напруга: 3.2 - 3.4 V
- Струм: 0.7 А
- Кут світіння: 140°
- Простий в установці
- Довговічність та стабільність роботи
Придбати світлодіод 3 вт ви можете у нашому магазині Electronica.in.ua. Гарантуємо якісний сервіс та швидку доставку по Україні поштою.
Перейти до розділу Потужні світлодіоди
Де купити Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 5700-6300К GBZ-12W 200-220lm?
Ми пропонуємо купити Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 5700-6300К GBZ-12W 200-220lm у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний піксель |
| Кількість кольорів | 1 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 140 град. |
| Напруга | 3.3 В |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 220 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Габарити | |
| Діаметр | 8 мм |
- Ціна: 8,90 ₴




