Модуль PAM8403 з регулятором гучності мініатюрний низьковольтний аудіо підсилювач D-класу 2x3 Вт 2,5-5 Вольт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01081
53,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 412-48-94
- +380 (95) 571-13-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Документація : |
|
|
Підсилювач спроектований на базі мікросхеми PAM8403 компанії Power Analog Microelectronics. Модуль є підсилювачем класу D. Також він має невелике тепловиділення та малі розміри. Вихідна потужність до 3 Вт на канал. За цієї потужності присутні 10 % нелінійних спотворень. Підсилювач має малі шуми та високу економічність, яка дозволяє його підключати до малогабаритних пристроїв. Мікросхема має підстроювальний резистор, за допомогою якого можна регулювати рівень звуку пристрою.
Плата підсилювача має 9 виводів:
| L: | лівий канал підключеного пристрою |
| G: | «земля» |
| R: | правий канал підключеного пристрою |
| POWER: | підсилювач живлення напруга 2,5 - 5 В |
| ROUT: | правий канал |
| LOUT: | лівий канал |
Полярність підключення каналів та джерела живлення відображається на платі підсилювача..
Подається живлення для підсилювача від зовнішнього джерела живлення. Діапазон напруги живлення аудіопідсилювача становить від 2,5 до 5 В.
Підсилювач не має захист від переполюсування.
Технічні характеристики підсилювача:
| Мікросхема | PAM8403 |
| Напруга живлення, В | 2,5...5 |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 3 |
| Частота перетворення підсилювача, кГц | 350 |
| ККД,% | 90 |
| Розміри модуля, мм | 18,2 х 21 х 3 |
| Вага, г | 1,6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Схемотехніка | Напівпровідниковий |
| Кількість каналів | 2 |
| Номінальна потужність | 6 Вт |
| Пікова потужність | 3 Вт/канал |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,40 ₴




