Опис
Напівпровідники - Мікросхеми\Пам'ять\EEPROM
CAT24C32WI-GT3 - це 32-кілобайтна послідовна КМОП електрично стирається програмована постійна пам'ять (EEPROM) 32 КБ з маркуванням 24C32F. Цей пристрій внутрішньо організовано як 4096 слів по 8 біт кожне. Він оснащений 32-байтовим буфером запису сторінок та підтримує стандартний, швидкий та швидкий протокол I²C. Контакти зовнішньої адреси дозволяють адресувати до восьми CAT24C32 пристроїв на одній шині.
• Діапазон напруги живлення від 1,7 до 5,5 В
• Апаратний захист від запису для всієї пам'яті
• Тригери Шмітта та фільтри придушення шуму на входах шини I²C
• Технологія CMOS з низьким енергоспоживанням
• 1000000 Програма / цикли стирання
• 100 років зберігання даних
• Промисловий та розширений температурний діапазон
Технічні параметри
| Memory Interface Type | Serial I2C(2-Wire) |
| Кількість виводів | 8вивід(ів) |
| Конфігурація пам'яті EEPROM | 4К x 8біт |
| Лінійка продукції | 32Kbit I2C Serial EEPROM |
| Максимальна Робоча Температура | 85 C |
| Максимальна напруга живлення | 5.5В |
| Мінімальна Робоча Температура | -40 C |
| Мінімальна напруга живлення | 1.7В |
| Розмір пам'яті | 32Кбіт |
| Стиль Корпусу Мікросхеми Пам'яті | SOIC |
| Тактова Частота | 400кГц |
| Тип Інтерфейсу ІС | I2C |
| Рівень Чутливості до Вологості (MSL) | MSL 1-Безлімітний |
| Automotive | No |
| Chip Density (bit) | 32K |
| Data Retention (Year) | 100(Min) |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant |
| Hardware Data Protection | Yes |
| Interface Type | Serial-I2C |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Max. Access Time (ns) | 400 |
| Maximum Operating Frequency (MHz) | 1 |
| Maximum Operating Supply Voltage (V) | 5.5 |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 85 |
| Minimum Operating Supply Voltage (V) | 1.7 |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -40 |
| Mounting | Surface Mount |
| Number of Bits per Word (bit) | 8 |
| Operating Current (mA) | 2 |
| Organization | 4Kx8 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Part Status | Active |
| PCB changed | 8 |
| Pin Count | 8 |
| PPAP | No |
| Programmability | Yes |
| Standard Package Name | SOP |
| Supplier Package | SOIC N |
| Supplier Temperature Grade | Industrial |
| Typical Operating Supply Voltage (V) | 1.8|2.5|3.3|5 |
| Brand | onsemi |
| Кількість біт на слово | 8біт |
| Кількість слів | 4096 |
| Максимальна робоча напруга живлення | 5.5 У |
| Мінімальна робоча напруга живлення | 1.7 У |
| Об'єм пам'яті | 32Кбіт |
| Організація | 4k x 8 біт |
| Збереження даних | 100г. |
| Тип інтерфейсу | Послідовний, I2C |
| Тип корпусу | SOIC |
| Тип монтажу | Поверхневий монтаж |
| Кількість контактів | 8 |
| Вага, г | 0.09 |
Де купити Мікросхема CAT24C32WI-GT3 SO8?
Ми пропонуємо купити Мікросхема CAT24C32WI-GT3 SO8 у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Корпус | SO8 |
- Ціна: 8 ₴




