SMD-резистори – це резистори для поверхневого монтажу, інакше кажучи – монтажу на поверхню друкованої плати.
Основні характеристики для резисторів – це номінальний опір, що вимірюється в Омах і залежить від товщини, довжини і матеріалів резистивного шару, а також потужність, що розсіюється.
Визначити номінал SMD резистора за його кодом можна за допомогою цього КАЛЬКУЛЯТОРА
Основні розміри SMD резисторів


Де купити Резистор SMD 51K 0805 5%?
Ми пропонуємо купити Резистор SMD 51K 0805 5% у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 2.1 мм |
| Максимальна робоча напруга | 150 В |
| Максимальний допуск опору | 5 % |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Номінальна потужність | 0.125 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Під пайку |
| Тип струмовивіду | SMD |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,40 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.




