Діод захисний 600Вт 24В двонаправлений
Технічні характеристики
| Корпус | DO15 |
| Розсіювана потужність | 5 Вт |
| Пікова потужність, що розсіюється | 600 Вт |
| Робоча напруга | 20.5 V |
| Напруга обмеження (номінальна) | 24 V |
| Напруга обмеження (діапазон) | 22.8 - 25.2 V |
| Максимальна імпульсна напруга | 33.2 V |
| Максимальний імпульсний струм | 45 А |
| Струм витоку при робочій напрузі | 500 нА |
| Кількість ліній обмеження | 1 |
| Спрямованість | двонаправлений |
| Спосіб монтажу | В отвори |
Де купити Супресор P 6KE24CA DO15?
Ми пропонуємо купити Супресор P 6KE24CA DO15 у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення діода | Захисний |
| Максимальна постійна зворотна напруга | 20.5 В |
| Максимальна потужність розсіювання | 5 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,20 ₴




