
Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 6300-7000K GBZ-12W 200-220 lm
- В наявності 495 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 04181
12,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 412-48-94
- +380 (95) 571-13-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Спосіб монтажу | Поверхневий (SMD) |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір лінзи | Прозорий |
| Колірна температура | 6300 - 7000 K |
| Кут свічення | 140° |
| Світловий потік | 200 - 220lm |
| Типорозмір світлодіода | Емітер |
| Робоча напруга | 3.2 - 3.4 V |
| Робочий струм | 0.7 А |
| Потужність | 3 Вт |
Де купити Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 6300-7000K GBZ-12W 200-220 lm?
Ми пропонуємо купити Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 6300-7000K GBZ-12W 200-220 lm у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
| Напруга | 3.2 В |
| Світловий потік | 220 лм |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 140 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,90 ₴




