Опис товару

Технічні характеристики
| Тип конденсатора | Плівковий |
| Тип діелектрика | Поліестер |
| Номінальна ємність | 33 nF |
| Допуск | ±5% |
| Номінальна напруга | 400 V |
| Робоча температура | -40°C ... +85°C |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Крок контактів | 5.5 мм |
| Відхилення кроку | ±1 мм |
Де купити Конденсатор CL11 33nF 400V ±5% P=5.5 mm (короткі контакти)?
Ми пропонуємо купити Конденсатор CL11 33nF 400V ±5% P=5.5 mm (короткі контакти) у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Тип корпусу | Плівкова |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,30 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.




