Технічні характеристики
| Тип конденсатора | Керамічний |
| Тип діелектрика | X7R |
| Номінальна ємність | 470 pF |
| Допуск | ±10% |
| Номінальна напруга | 50 V |
| Робоча температура | -55°C ... +125°C |
| Спосіб монтажу | Пайка в отвори |
| Крок контактів | 5.08 мм |
| Відхилення кроку | ±0.5 мм |
| Маркування | 471 |
Де купити Конденсатор CT4 470pF ±10% 50V X7R?
Ми пропонуємо купити Конденсатор CT4 470pF ±10% 50V X7R у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип ємності | Постійна |
| Ємність конденсатору | 1 мкФ |
| Максимальний допуск емкості | 5 % |
| Номінальна робоча напруга | 50 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,30 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.




