Реле електромагнітне проміжне триполюсне HH53P, 24VDC, 3PDT, 7A 240VAC/28VDC
Габаритні розміри
Принципова схема контактів

Де купити Реле HH53P (24VDC), 7A, контакти 3C?
Ми пропонуємо купити Реле HH53P (24VDC), 7A, контакти 3C у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Номінальна напруга котушки | Двадцять чотири |
| Номінальний струм | 7 А |
| Номінальна робоча напруга постійного струму | 28 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Напруга котушки | 24 В |
| Основні атрибути | |
| Кількість замикаючих контактів | 3 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 3 шт. |
| Кількість перемикаючих контактів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 21.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,50 ₴



