Світлодіод потужний 9W 220V для прожектора, матричний, COB, 6000-6500K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 06575
53,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 571-13-53
Світлодіодний модуль COB LED 9W AC220V, робоча напруга 220В. Світловий потік 700 люменів.
Для підключення світлодіодного LED модуля 9Вт не знадобиться додаткового драйвера (IC-драйвер змонтований на корпусі матриці). Для підключення до мережі світлодіода достатньо під'єднати провід з напругою 220В, а також для більш тривалої служби необхідний хороший тепловідвід (радіатор). Підтримка димування 25-100%.
Надяскраві світлодіоди часто застосовуються при виготовленні світлодіодних ламп, прожекторів і ліхтариків . Також відмінно підійдуть для створення саморобних джерел світла, таких як світильники та лампи.
Загальні |
|
| Розміри (Д х Ш х В) | 27 х 27 х 2 мм |
Технічні |
|
| Робоча напруга | 220 В |
| Матеріал підкладки | алюміній (1мм) |
| Розсіювана потужність | 9Вт |
| Світловий потік | 700 Лм |
| Кут випромінювання світла | 120° |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000 - 6300К |
| Монтаж | Встановлюється на додатковий радіатор |
Де купити Світлодіод потужний 9W 220V для прожектора, матричний, COB, 6000-6500K?
Ми пропонуємо купити Світлодіод потужний 9W 220V для прожектора, матричний, COB, 6000-6500K у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 9 Вт |
- Ціна: 53,80 ₴



