Світлодіод потужний для рослин (фіто) 9W 220V, матричний, COB
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 06574
64,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 571-13-53
Опис
Фітосвітлодіод ідеально підходить як додаткове освітлення для росту рослин, він підходить для всіх видів рослин, а також для будь-яких типів вирощування (кімнатних рослин, гідропоніки, освітлення теплиць та оранжерей).
Надяскраві світлодіоди забезпечують економію енергії за рахунок низького енергоспоживання та тривалого терміну служби, спеціально підібраний спектр світлодіода (660nm та 460nm) забезпечує високу ефективність світлодіодного освітлення.
Світлодіоди для рослин мають усі переваги звичайних надяскравих світлодіодів. Вони мають високий ККД, великий термін служби, економні у використанні. Працюючи у фіто спектрі частот, вони підвищують свою ефективність.
У порівнянні з іншими джерелами світла, фітосвітлодіоди не випромінюють тепла. Завдяки цій якості їх можна розміщувати якомога ближче до листя рослин, також низьке тепловиділення уповільнює процес випаровування, що знижує потреби в додатковому поливі.
За допомогою таких світлодіодів для рослин вдається економити на електроенергії та гарантовано отримати високий урожай.
Технічні характеристики
| Виробник: | Shenzhen |
|---|---|
| Розмір | 22 мм |
| Робоча напруга: | 220В |
| Номінальний струм: | 40 мА |
| Розсіювана потужність: | 9 Вт |
| Кут світіння: | 120° |
| Спектр світіння: | 660nm та 460nm (4:1) |
| Монтаж: | Встановлюється на додатковий радіатор |
Де купити Світлодіод потужний для рослин (фіто) 9W 220V, матричний, COB?
Ми пропонуємо купити Світлодіод потужний для рослин (фіто) 9W 220V, матричний, COB у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодний модуль |
- Ціна: 64,50 ₴



