Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 5700-6300K GBZ-13W 240-260 lm
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 06623
11,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 412-48-94
- +380 (95) 571-13-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
| Колір | Розмір кристала | Температура | Яскравість | Кут світіння, ° | Напруга, V | Ток, ма | Колір лінзи | |
| Білий холодний | 45x45 mil | 5700-6300 К | 200-220 Lm | 140 | 3.2-3.4 | 700 | Прозорий | |
Технічні характеристики
| Виробник | GBZ |
| Корпус | Емітер |
| Схема з'єднання | Одиночний |
| Спосіб монтажу | Поверхневий (SMD) |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Колір лінзи | (Прозорий) |
| Колірна температура_1 | 5700 - 6300 K |
| Кут світіння | 140° |
| Світловий потік | 200 - 220lm |
| Типорозмір світлодіода | Емітер |
| Робоча напруга | 3.2 - 3.4V |
| Робочий струм | 0.7А |
| Потужність | 3 Вт |
| Вбудований драйвер | Ні |
| Тип упаковки | Туба |
| Стандартна упаковка | 50 шт |
Де купити Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 5700-6300K GBZ-13W 240-260 lm?
Ми пропонуємо купити Світлодіод Emitter 3W Білий холодний 5700-6300K GBZ-13W 240-260 lm у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Напруга | 3.3 В |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11,10 ₴



