Конденсатор UD 3.3uF 400V 8*10.2 105C SMD
- В наявності 22 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 11090
6,70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 571-13-53
Конденсатор UD 3.3uF 400V 8*10.2 105C SMD
SMD (Surface Mount Device) – це технологія поверхневого монтажу електронних компонентів на друковані плати (ПП). Ця технологія відрізняється від більш традиційної технології монтажу, яка називається "перехідний отвір" (through-hole), де компоненти мають виводи, які просвердлюються через плату і паяння здійснюється на звороті плати.
Технічні характеристики
| Виробник | Shenzhen Xin Tang Electronic Technology Co., Ltd (Xin Tang) |
| Тип конденсатора | Електролітичний |
| Застосування/серія | Спільного застосування |
| Тип діелектрика | Оксид алюмінію |
| Номінальна ємність | 3.3 uF |
| Допуск | ±20% |
| Номінальна напруга | 400 V |
| Робоча температура | -10°C ... +105°C |
| Термін служби при Tmax | 1000 годин |
| Спосіб монтажу | Поверхневий (SMD) |
| Діаметр корпусу | 8 мм |
| Відхилення діаметра | ±0.5 мм |
| Висота корпусу | 10.2 мм |
| Відхилення висоти | ±0.5 мм |
Де купити конденсатор UD 3.3 мкф 400 в SMD?
Купити конденсатор UD 3.3 мкф 400 у ви можете у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення поштою. Доставляємо по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро.
Перейти до розділу Конденсатори електролітичні SMD
Де купити Конденсатор UD 3.3uF 400V 8*10.2 105C SMD?
Ми пропонуємо купити Конденсатор UD 3.3uF 400V 8*10.2 105C SMD у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип ємності | Постійна |
| Ємність конденсатору | 3.3 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Висота | 10.2 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Виробник | Shenzhen |
- Ціна: 6,70 ₴




