

Драйвер крокового/колекторного двигуна на L9110S
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11509
33,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (95) 571-13-53
Драйвер двигуна L9110S
Драйвер крокового/колекторного двигуна на L9110S - це компактний та ефективний модуль, призначений для керування одного 4-х провідного 2-х фазного крокового двигуна або колекторним двигуном у різних електронних проектах. Він забезпечує надійне та стабільне керування двигунами, що робить його ідеальним вибором для роботів та інших автоматизованих систем.
Драйвер може працювати у двох режимах:
- У режимі А – управління напрямом обертання кожного двигуна окремо;
- У режимі В – керування швидкістю обертання двигунів за допомогою ШІМ.
На платі драйвера встановлені дві мікросхеми L9110S, які працюють за принципом H-моста і використовуються для зміни полярності та живлення двигуна. Драйвер має два інтерфейси для підключення живлення, мікроконтролера та керованих пристроїв:
- інтерфейс для підключення керованих пристроїв складається з двох елементів і кожен з них має по 2 контакти-затискачі. На платі модуля ці інтерфейси позначені MOTOR A, MOTOR B;
- інтерфейс для підключення живлення та керуючих сигналів має 6 штирьових контактів. Контакти живлення модуля позначені VCC та GND. Контакти для підключення сигналів керування від мікроконтролера позначені A – IA, A – IB (для виходу MOTOR A); B – IA, B – IB (для виходу MOTOR B).
| Характеристика | Опис |
|---|---|
| Чіп | L9110S |
| Напруга живлення | 2.5V - 12V |
| Максимальний струм | 800 мА (на канал) |
| Кількість каналів | 2 |
| Інтерфейс | PWM |
| Габарити | 30 мм x 24 мм x 12 мм |
Особливості:
- Підтримка двох двигунів одночасно (2 канали).
- Широкий діапазон напруги живлення від 2.5V до 12V.
- Висока ефективність та низьке тепловиділення.
- Компактний розмір, зручний для вбудовування в проекти з обмеженим простором.
- Просте керування за допомогою PWM сигналу.
- Захист від перевантаження по струму та перегріву.
Де купити Драйвер крокового/колекторного двигуна на L9110S?
Ми пропонуємо купити Батарейка GP дискова Lithium Button Cell 3.0V CR2032-8U5 у нашому магазині ELECTRONICA.IN.UA. Ми гарантуємо якісний сервіс та швидке відправлення по всій Україні. Доставка у Київ, Харків, Одеса, Львів. Самовивіз у м. Дніпро, вул. Курчатова, 4.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shenzhen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Модуль |
| Тип модуля | Комунікаційний |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Висота | 12 мм |
- Ціна: 33,40 ₴



