Феритовий сердечник (кільце) TS10-T20/12/6.35-C
- В наявності 123 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 15366
12 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (68) 412-48-94
- +380 (95) 571-13-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
| Серія/Типорозмір | T20 |
| Тип виробу | сердечник |
| Матеріал | Феріт |
| Матеріал | TS10 |
| Конфігурація сердечника | TOR |
| Зовнішній діаметр (D) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр (d) | 12 мм |
| Загальна висота (H) | 6.35 мм |
| Початкова магнітна проникність | 10000 |
| Індуктивність одного витка | 6.5 uH |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нікель-цинковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴



