Продавець Інтернет-магазин "Електроніка" розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
5507 відгуків
promo_banner
+380 (68) 412-48-94
+380 (95) 571-13-53
Інтернет-радіоринок "Електроніка"

Модулі датчиків газу

Пропонуємо купити датчики газового складу – це основний елемент безпеки у багатьох областях. Ці чутливі пристрої можуть виявляти різні гази, включаючи метан, пропан, бутан, вуглекислий газ, спирт, водень і чадний газ.

Інтернет-радіоринок "Електроніка" працює лише з надійними постачальниками, щоб клієнти в Україні могли купити радіоелементи та інструментарій із гарантією. Будь-який товар відповідає заявленим характеристикам за всіма важливими параметрами. На сайті представлено понад 10 000 найменувань радіотехнічного обладнання. Вибирайте все необхідне в одному місці за найнижчою ціною! купити датчики газового складу

Про товар

Найпоширеніші датчики газів в Україні – серії MQ. Вони можуть виявляти концентрацію різних газів у діапазоні від кількох до десятків тисяч ppm (частин на мільйон). Завдяки своїй високій чутливості, вони фіксують навіть мінімальні кількості газу в повітрі, що може бути життєво важливим при виявленні потенційно небезпечних витоків.

Наприклад, у разі витоку вибухонебезпечного за досить високої концентрації газу, представлений в інтернет-магазині датчик газів швидко виявить його присутність і попередить про потенційну небезпеку.

Датчики також можуть виявляти пари спирту та водню у навколишньому середовищі.

У кожному MQ датчику є нагрівальний елемент і хімічно чутливий матеріал. Коли газ проходить через датчик, хімічний матеріал реагує на газ, змінюючи електричний опір. Ця зміна потім вимірюється і перетворюється на сигнал, який може бути інтерпретації визначення концентрації газу.

Типи датчиків

Важливо, що можна замовити модулі датчиків газу, розроблені для виявлення різних середовищ. Тому перед вибором необхідно визначити, з якими речовинами пристрій має працювати. Наприклад, для будинку, ймовірно, знадобиться датчик, який може виявляти виток диму або чадного газу.

Наш каталог "Модулі датчиків газу" включає такі типи пристроїв:

  • MQ-2. Він чутливий до пропану, бутану, метану, алкоголю, водню та диму.
  • MQ-3. Особливо чутливий до пар спирту, і часто використовується в приладах для вимірювання рівня алкоголю в диханні.
  • MQ-5. Підходить для виявлення витоків природного та пального газу.
  • MQ-7: призначений для виявлення чадного газу (монооксиду вуглецю).
  • MQ-9: Виявляє чадний та горючий газ.
  • MQ-135: Цей датчик виявляє бензол, аміак, оксиди азоту, алкоголь, дим, вуглекислий газ.

Інтернет-магазин “Електроніка” пропонує доступні оптові ціни на напівпровідникові датчики газу, все необхідне додаткове обладнання, гарантію та швидку доставку до Вашого регіону.

Якісні компоненти для збирання систем контролю якості повітря та виявлення небезпечних газів

Датчики газів можуть бути інтегровані з різними елементами, такими як світлодіоди, модулі датчиків температури та вологості та макетні плати для забезпечення надійної та точної роботи.

Так, вивідні світлодіоди можуть використовуватися як індикатори, щоб візуально повідомляти про стан датчиків газів.

Своєю чергою, модулі датчиків температури та вологості можуть бути інтегровані в систему для забезпечення додаткової інформації щодо кліматичних умов. Це може бути корисним для аналізу впливу цих параметрів на концентрацію газів і загальну якість повітря.

Електронні макетні плати, такі як Arduino або Raspberry Pi часто використовуються для створення кастомізованих систем виявлення газу. Вони забезпечують платформу для підключення різних датчиків та інших компонентів. Ці плати можуть бути запрограмовані для інтерпретації сигналів від датчиків і виконання відповідних дій, таких як включення світлодіода або активація звукового сигналу.

Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Тип модуля
Тип
Контакти
Інтернет-магазин "Електроніка"
Менеджер
вул. Курчатова 4, Дніпро, Україна
+380 (68) 412-48-94
+380 (95) 571-13-53
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner